Reference

Jsme firma, která má dominantní postavení na trhu v oblasti specializovaného vzdělávání Excelu

Více než 80 % našich klientů oceňuje na našich seminářích vysokou úroveň výukových materiálů a možnost jejich využití v praxi.


Ing. Libor Holík

Ředitel Bussines Controllingu, ŠkodaJS, a.s.

… Excel se dá využít jako databáze, která se může chovat živě, dá se rozvíjet, nastavovat různé pohledy. Ale hlavně jsem pochopil, jak to udělat, aby to systém zvládnul a počítač několik hodin marně nepřepočítával mnoho tisíc vzorců …

Plné znění

Ing. Michal Nahálka

Jednatel, Moldcast

...od doby absolvování semináře mám v průběhu krátkého času přístup k analýzám dat, které mi předtím trvaly několik hodin...

Plné znění

Ing. Daniel Prostějovský

Deputy Operations Director, LeaseplanCZ

...musím ohodnotit především dvě věci: je zcela zřejmá obrovská praxe se sestavováním analytických postupů a naprosto dokonalý pedagogický přístup k probírané látce...

Plné znění

Ing. Jan Šeberka

Contract Manager, MZ Liberec

Práce s daty je nedílnou součástí mé pracovní náplně. Denně se setkávám s velkým množstvím dat, ať už se jedná o exporty z našeho ERP softwaru či vyhodnocování cenových nabídek, ze kterých tvořím následně reporty pro své nadřízené či na základě kterých dělám další rozhodnutí. V EXCELu pracuji každý den, rozhodl jsem se tedy, že si prohloubím své znalosti právě prostřednictvím kurzu KEIS1. Již dopředu jsem věděl, co bude náplní daného kurzu, neboť je na stránkách dostupná podrobná osnova kurzu spolu s modelovými příklady, což hodnotím velice kladně. Samotný kurz byl velice dobře připraven a zaměřen na problematiku, se kterou se denně setkávám během pracovního dne. Mimo speciálních funkcionalit EXCELu jsem se dozvěděl i jak efektivně třídit velké množství dat, jakým způsobem tvořit přehledné tabulky a v neposlední řadě o možnostech automatizace opakovaných úkonů a rychlému importu dat do pracovního sešitu. Kurz hodnotím na základě své zkušenosti jako výborný.


Petr Chocholouš

Analytik, CIS, dříve TRW

Užitná hodnota seminářů byla pro mě vždy velmi vysoká. Forma výuky byla ve všech čtyřech případech (byl jsem na čtyřech seminářích) byla na špičkové úrovni a podávána formou, při níž bylo riziko nudy nebo nepochopení maximálně potlačeno.


Ing. Martina Valentová

Reporting Specialist, Syngenta

Seminar hodnotim velmi pozitivne, zkuseny skolitel. Skoleni probiha v komornim poctu studentu (cca 12), proto skolitel je vsem k dispozici a nemuzeme se nikde ztratit nebo nestihat. Tempo je prizpusobeno znalostem studentu. Priklady pro skoleni jsou velmi prakticke a dobre predpripravene, totez plati pro papirovou ucebnici. To, co jsem od kurzu ocekavala, bylo naplneno.


Šárka Hutníková

Účetní, Oiles Czech Manufacturing s.r.o.

Výborná schopnost předat znalosti, profesionální a zároveň individuální přístup k požadavkům "studentů", vyzdvihnutí praktických tipů. Velmi příjemné jednání a vystupování, ochota při vysvětlování, využitelné příklady z praxe, velmi dobře časově uspořádané školení. Na závěr bych chtěla říct, že jsem velmi spokojena s výukou i úrovní. Lektor velmi dobře reaguje na potřeby posluchačů a zasvěcuje do problematiky, jenž velmi odborně objasní.


Jan Fryš

HR konzultant, Comdata Czech s.r.o.

Školení KEIS1 Excel bylo pro mě, vzhledem k mým praktickým zkušenostem, z 50% opakování a z 50% nové informace. Na obsahu kurzu oceňuji především to, že předávání nových poznatků probíhá po celou dobu výuky na konkrétním příkladu, až vyústí ve finální sofistikované řešení manažerského informačního systému. Vše tak do sebe logicky zapadává a člověk nemá ani na chvilku pocit, že to a to je zbytečné, nebo to a to je jenom nějaká vata navíc, aby natáhla samotnou délku kurzu.


Několik našich významných klientů

ČESKÁ SPOŘITELNA ČMZRB BAWAG BANKA KOMERČNÍ BANKA
LEASEPLAN ČR WÜSTENROT HYPOTEČNÍ BANKA ČESKÁ POJIŠŤOVNA ČSOB
INTERBANKAČP LEASING PPF ASSET MANAGEMENT HOME CREDIT
ČSOB - POJIŠŤOVNA SINCOM LEASING VICTORIA VOLKSBANKEN POJ. CCB FINANCE
CITIBANK ZP ŠKODA HVB BANK CZ GENERALI POJIŠŤOVNA
ŠKODA AUTO NISSAN RENAULT TRUCKS FIAT ČR
HONDA TRCZ LOVOSICE SHELL BP
TOTAL MOGUL FERONA, A.S APPIAN GROUP
AGIP PRAHA MAKRO AHOLD GLOBUS
PLZEŇSKÝ PRAZDROJ DANONE KRÁLOVSKÝ PIVOVAR KRUŠOVICE ŠKODA JS PLZEŇ
BAUXIT JUNKER COLORLAK UNIMILLS
ROBINCO CS RUDOLF JELÍNEK VIZOVICE LUWEX JOHNSON DIVERSE
PODĚBRADKA AUTOBENEX ATELIÉRY BONTON ZLÍN A.S PIPELIFE - SANITOP S.R.O.
BALÍRNY DOUWE EGBERTS ČSA - ČESKÉ AEROLINIETIS ČEDOK GRUP4SECURITAS
ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE ALCATELSTRABAG ČSAD
CZ PRESS NOVONORDISK ELTODO EG, A.S. GRIFOLS
HILTI ČR MC DONALDS

Potřebujete poradit?


Monika Ondrušková-Keglerová
 778 700 767
 ondruskova.keglerova@kegler.cz